Зв'язатися з автором

Кантування покришки – техніка, ради і рекомендації


Багато хто може відірвати покришку від землі, але не усі закінчать її переворот. Роб Орландо показує техніку на прикладі 300 кг покришки.
кантування покришки-техніка, ради і рекомендації

Який має бути вага покришки?

Ми рекомендуємо використати 150-кілограмові покришки для тренувань жінок і 200-кілограмові для тренувань чоловіків. Це хороші ваги для силового тренінгу і поліпшення фізичної форми атлетів, що займаються футболом, баскетболом і волейболом. Якщо ви берете участь в силових змаганнях, то можете розпочати з 250-300 кілограмової покришки, оскільки більшість покришок, використовуваних на змаганнях Федерації Силового Екстриму, важать в межах 320-360 кілограмів. Тим же, хто просто займається фитнесом і хоче застосовувати тренінг з великими покришками для якісного опрацювання м’язів усього тіла, підійдуть покришки вагою 90-140 кілограмів.

Техніка перевороту шини

Спочатку буде кращий, якщо покришка лежить на землі. Помістіть руки під покришку так далеко, як тільки зможете, не розводивши при цьому руки ширше за плечі. Сядьте, потягніть край покришки вгору руками і спиною, одночасно піднімаючись з приседа. Коли покришка піде вгору, знайдете момент і зміните тягове положення рук на те, що штовхає, і штовхайте її до тих пір, поки вона не перекинеться. Як тільки покришка перекинеться і впаде на землю, починайте увесь процес наново. Спочатку, ви можете використати одне коліно для того, щоб підперти їм покришку, і змінити положення рук для виконання штовхаючого руху. Постарайтеся відмовитися від використання коліна якнайшвидше, щоб уникнути можливих травм ніг, адже ваші нижні кінцівки знаходяться при цьому в дуже небезпечній позиції: одна нога на землі, друга в повітрі. Ви можете тренуватися в перевертанні покришки на поверхні будь-якого типу, від трави до піску.

  Розтяжка квадрицепсов


Програми тренувань

При виконанні цих програм ви можете збільшувати або зменшувати дистанцію, також можете змінити покришку на важчу або легшу. Головне, продовжувати тренуватися за допомогою цих альтернативних методів, які допоможуть вам піднятися на новий рівень спортивних досягнень.

Програма №1

Кантуйте покришку на 70-метрову дистанцію на якийсь час. Відстежуйте час проходження дистанції за допомогою секундоміра. Незабаром, ви проходитимете її набагато швидше. Виконайте три-чотири підходи.

Програма №2

Намітьте собі дистанцію в 70 метрів. Перевертайте покришку, курсуючи по дистанції туди і назад, стільки разів, скільки зможете за 90 секунд або 2-хвилинний відрізок часу. Рахуйте кількість переворотів покришки в кожному підході. У міру збільшення витривалості, ви зможете зробити більше повторень за вказаний відрізок часу. Якщо двох хвилин вам вже мало, збільшуйте час 30-секундними інтервалами на кожному тренуванні або кожен новий тиждень. Зробіть три-чотири підходи.

Програма №3

Зробіть перевертання великої покришки частиною комплексу з декількох вправ. Тягніть навантажені санчата 70 метрів, а потім перевертайте покришку назад по тій же дистанції. Інший варіант: зваліть на плечі пару важких мішків з піском і пройдіть так 70 метрів, у кінці дистанції кидайте мішки на санчата і тягніть їх назад, через 70 метрів залиште санчата в спокої і починайте перевертати покришку у зворотному напрямі. Виконайте 3-5 підходів.

  Кращі джерела білку рослинного походження


Де дістати велику покришку?

Кращим місцем, де можна роздобути велику покришку, являються сільські автогосподарства і компанії, що мають справу з покришками для тракторів і землерийної техніки. Зазвичай, співробітники цих організацій будуть щасливі віддати вам старі покришки. Я знайшов свою 360-кілограмову покришку кинутою в поле, приблизно, в годині їзди від мого будинку. Усе, що мені залишалося зробити, так це позичити у друга пікап-позашляховик і попросити свого тестя допомогти мені закотити покришку по рампі в кузов автомобіля. Пошуки покришки потрібної ваги можуть зажадати декількох телефонних дзвінків і невеликої поїздки, але вони коштують того. Якщо вам дозволяють фінанси, то можете придбати нову покришку необхідного вам ваги.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ