Зв'язатися з автором

Жиросжигатель Cloma Pharma Methyldrene25 Ephedra (100 капсул)


Methyldrene25 Ephedra Cloma Pharma-унікальний термогенний жиросжигатель на основі екстакту ефедри в капсулах, який найбільш застосовний у фитнесе, бодібілдінгу і інших видах спорту для схуднення.

Опис препарату

Живлення Клома Фарма-в основному спеціалізується на продуктах корекції ваги, а жиросжигатели цього виробника вважаються одними з кращих. Продукт має у своєму складі високоефективне поєднання компонентів : аспірину, екстракту ефедри і безводого кофеїну. До такої комбінації широко застосовано формулювання суміш ЭКА. Компоненти відрізняються тим, що справляє синергетичне враження, тобто компоненти посилюють дію один одного у декілька разів. Жиросжигатель користується великою популярністю серед спортсменів різних видів спорту. Препарат пройшов неодноразові тестування дієтологами і фармокологами США і має безліч патентів. До складу окрім ЭКА включені натуральні екстракти і витяги для досягнення максимального ефекту в зниженні ваги. Methyldrene25 Ephedra Cloma Pharma збагачений хромом, кайенной, йохімбіном, імбирем і кактусовим екстрактом.

Суміш ЭКА (Эфидрин/Кофеїн/Аспірин)

Найбільш сильний компонент-эфидрин. Сам по собі він вважався тривалий час потужним препаратом з термогенним ефектом. Проте з часом було встановлено, що у поєднанні з безводим кофеїном эфидрин робить значно більший вплив. Окремо обидва компоненти мають сильний термогенний ефект, але при змішуванні дія їх не підсумовується, а посилюється у декілька разів. Для досягнення такого результату потрібне чітке дотримання пропорцій. Для сильнішої дії додається аспірин.

  Безцінні ради великих бодибилдеров


Крім того, що під час прийому калорії перетворяться в теплову енергію, а не утворять жирові відкладення, суміш призводить до пригноблення в організмі здатності формувати жирові тканини. Кофеїн, як правило, піднімає рівень адреналіну в крові, а значить посилює ліполіз-розщеплювання жирів і перетворення їх в енергію для м’язів. Застосування кофеїну і эфидрина збільшує концентрацію уваги під час тренувань і піднімає силові показники.

На дослідах з тваринами було встановлено, що окрім спалювання жиру ці елементи входять до складу Methyldrene25 Ephedra Cloma Pharma допомагають отримати на 20% менше енергії, але при цьому набрати на 30% менше жиру і на 10% більше м’язів.

Один з найбільш сильних проявів дії суміші являється пригноблення апетиту. Це робить ці компоненти дуже популярними у спортсменів і, особливо, бодибилдеров. ЭКА допомагає підтримувати дієту і отримувати енергетичні “поштовхи”.

При необхідності терміново позбавитися від надмірних жирових відкладень застосування суміші-оптимальний варіант. Її слід приймати у рамках чіткої програми тренувань і суворого дотримання режиму харчування (низько-вуглеводної дієти) проте суміш не підходить для постійного використання тому як може викликати побічні дії у вигляді нервозності і роздратованості.

  Біцепс стегна - вправи, анатомія, особливості тренування


Застосування цього жиросжигателя при корекції фігури проявить свої результати вже після першого тижня використання.

Склад

Склад порції (1 капсула) :

 • Вітаміни В6-2 мкг., В12-6 мкг.
 • Хром пиколинат-30 мкг.
 • Витримка ефедри-25 міліграм.
 • Аспірин-100 міліграм.
 • Безводий кофеїн-250 міліграм.
 • Фенилотеламин-20 міліграм.
 • Метилосунефрин-20 міліграм.
 • Цитрусовий екстракт-100 міліграм.
 • Катуса екстракт-25 міліграм.
 • Гидрокситриптофан-10 міліграм.
 • Йохімбін-1.5 міліграм.
 • Женьшень-100 міліграм.
 • Корінь імбиру
 • Зелений чай-15 міліграм.
 • Теобромін-10 міліграм.

Рекомендації по застосуванню

Розробники продукції радять приймати жиросжигатель по 1-ій капсулі перед їдою, проте не більше 3 капсул в добу. В період прийому продукту необхідно значно збільшити кількість споживаної рідини, не можна вживати будь-які інші кофеиносодержащие речовини. Methyldrene25 Ephedra Cloma Pharma не призначений для прийому дітям і вагітним жінкам. За наявності хронічних або гострих захворювань, особливо проблем з серцем, не варто застосовувати препарат без попередньої консультації з доктором. Недотримання цих рекомендацій може завдати шкоди вашому здоров’ю.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ