Зв'язатися з автором

Жиросжигатель Nutrex Lipo6 (120 капсул)


Lipo6 Liquid Capsules-це добавка для зниження ваги, розроблена у тому числі для використання жінками, які зазнають труднощі з позбавленням від зайвого жиру в таких “упертих” місцях, як сідниці, стегна і поперековий відділ.

Опис препарату

Lipo6 нагороджений в 2006 г як кращу енергетичну добавку, а в 2005-2008 р. названий кращим продуктом року! Lipo-6 від Nutrex-це перша і єдина добавка, яка використовує рідкі капсули, що дає максимальне засвоєння і безпрецедентні результати. Ніколи раніше не було формули для зниження ваги, яка б використала таку просунуту систему доставки-ефективну, швидку і безпечну. Компанія Nutrex гарантує, що Lipo6 Liquid Capsules дасть Вам потужний жироспалювальний ефект, Ви відчуєте різницю.

Lipo6 ефективно справляється з проблемними місцями на тілі у жінок.

Lipo6 Liquid Capsules-це добавка для зниження ваги, розроблена у тому числі для використання жінками, які зазнають труднощі з позбавленням від зайвого жиру в таких “упертих” місцях, як сідниці, стегна і поперековий відділ. Використовуючи специфічні рецептори в цих місцях на тілі, Lipo-6 реально працює, тоді як багато інших аналогічних препаратів роблять ефект загального характеру або взагалі ніякого.

  Правила поведінки в роздягальні після тренування


Lipo6-кращий вибір для тих, хто прагне до рельєфного, мускулистого тіла.

Препарат робить сильний, загальний і місцевий жироспалювальний ефект у чоловіків. Унікальні властивості цього продукту покращують м’язовий рельєф, в той же час Lipo-6 атакує і успішно розправляється з “вушками” з боків талії і жировідкладеннями на спині. Абсолютно очевидно, що Lipo-6 являється неабияким жиросжигателем і може використовуватися як чудовий засіб для поліпшення рельєфу, прорисованности м’язів, а також в період “сушки”.

Склад

Кількість поживних речовин в одній порції продукту (2 капсули) :

  • Синефрин HCl-20 міліграм
  • Synthetic99% гуггулстероны Z&E1:1-20 міліграм
  • Йохімбін HCl-3 міліграми
  • Безводий кофеїн USP-200 міліграм
  • Bioperine®-5 міліграм

Інші інгредієнти: сезамова олія, олеїнова кислота, желатин.

Рекомендації по застосуванню

Приймайте 2 капсули за 30 хвилин до сніданку або уранішнього тренування і 2 капсули вдень. Впродовж перших двох днів приймайте тільки 2 капсули щодня, щоб дати організму звикнути, потім приймайте 3 капсули два дні і потім переходите на 4 капсули.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ