Зв'язатися з автором

Бігова доріжка для будинку – як вибрати кращу серед недорогих? ?????


бігова доріжка post image

Історія появи

Перший зразок бігової доріжки для масового ринку був розроблений в середині 1960-х років американським інженером Уільямом Стаубом (William Staub) спільно з творцем сучасної концепції аеробіки доктором Кеннетом Куппером (Kenneth Cooper).

Куппер помітив, що люди, які регулярно займаються 8-хвилинним бігом 4-5 раз на тиждень, знаходяться у більше хорошій фізичній формі(1). У свою чергу, У. Стауб розвинув ідею і запропонував апарат для заняття бігу в домашніх умовах-PaceMaster600.

Тренажер бігова доріжка

Тренажер є полотном для бігу, сполученим з джерелом навантаження або двигуном. Дешевші моделі використовують механічну систему навантаження (найчастіше-магнітну), в дорогих моделях полотно наводиться в рух двигуном.

Сучасні бігові доріжки використовуються для кардиотренировок як в спортивних центрах і в домашніх умовах, так і для медичних цілей і тестування в клинках. Окрім цього, бігові доріжки успішно застосовуються і в реабілітаційній терапії.

Механічна або електрична?

Необхідно відмітити, що механічні бігові доріжки нині практично не випускаються, оскільки вони значно менш зручні в порівнянні з моделями, що мають електричний двигун, в яких хід полотна помітно “рівніше”.

  Чому мед і цукор НІЧИМ не відрізняються і шкідливі для здоров'я?


Окрім іншого, сучасні бігові доріжки дозволяють регулювати рівень нахилу полотна, а деякі моделі самостійно контролюють швидкість руху залежно від частоти ударів пульсу, підтримуючи постійну межу серцебиття.

Дешева бігова доріжка для будинку

При виборі бігової доріжки не варто економити, купуючи дешеву механічну модель. Попри те, що подібні тренажери більше компакт-диски, вони підходять виключно для ходьби, а не для бігу-серйозно займатися спортом на механічній доріжці не можна.

Окрім цього, прагнучи купити найкомпактнішу модель, ви ускладнюєте свої майбутні тренування. Пам’ятайте про те, що чим менше розмір полотна, тим складніше на нім бігати. Якщо дозволяють фінансові можливості, вибирайте доріжку зі збільшеним полотном.

Система амортизації

Один з головних критеріїв при виборі бігової доріжки-оцінка системи амортизації полотна. Важливо пам’ятати, що чим якісніше виконана амортизація тренажера, тим комфортніше і безпечніше для ваших суглобів буде біг на подібному полотні.

У бігових доріжках початкового рівня використовуються гумові прокладення; у апаратах середнього рівня-змінювані еластомери (в середині полотна-м’якші, спереду і ззаду-жорсткіші). Доріжки вищого рівня оснащені складною системою підвісок.

  Найпотужніші жиросжигатели - Рейтинг 2019 року від FitSeven


Як вибрати кращу бігову доріжку?

По-перше, вам необхідно визначитися з метою використання тренажера. Відповідна вам модель бігової доріжки залежатиме від того, чи плануєте ви розвивати атлетичні здібності швидким бігом або ви хочете займатися повільною ходьбою.

По-друге, на вибір (і ціну) бігової доріжки впливатимуть розміри і вага того, що тренується. Високому чоловікові вагою в 100 кг знадобиться доріжка з полотном збільшеного розміру і із складною амортизацією, а дівчині вагою в 45 кг підійде модель середнього класу.

Техніка тренувань для спалювання жиру

Для оптимізації спалювання жиру FitSeven рекомендує чергувати тривалі тренування (40-45 хвилин при пульсі 140-160 ударів; повільний біг і швидка ходьба) з короткими тренуваннями за системою HIIT-2 тренування кожного типу в тиждень.

У свою чергу, тренування HIIT повинне складатися з чергування 60 секунд максимального навантаження (швидкий біг) і 60-75 секунд низької інтенсивності (повільна ходьба). Всього виконується 8-12 подібних циклів; сумарна тривалість-не більше 20 хвилин.

***

Оскільки тренажер бігова доріжка спочатку створювався для кардиотренировок в домашніх умовах, тренування на нім дійсно корисні для загального самопочуття і здоров’я. Головна умова-дотримуватися правильної техніки бігу.

  Музыка для силових тренувань - збірка кращих плейлистов© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ