Зв'язатися з автором

Найпотужніші жиросжигатели – Рейтинг 2019 року від FitSeven


рейтинг жиросжигателей post image

Як вибрати кращий жиросжигатель?

FitSeven вже писав про те, що жиросжигатели-це спеціальні спортивні добавки, призначені для пониження маси тіла і “спалювання жиру” за рахунок прискорення метаболізму. При цьому в категорію жиросжигателей потрапляють абсолютно різні препарати-починаючи від кофеїну і блокаторів апетиту, закінчуючи діуретиками для виведення води з організму.

При виборі кращого жиросжигателя необхідно пам’ятати, що найбільшу ефективність для схуднення показують термогеніки. Проте прийом термогеніків досить часто викликає ряд неприємних побічних ефектів (надмірну пітливість, безсоння і дратівливість). Саме тому “універсальних” кращих жиросжигателей просто не існує.

Думаєте не про те, як накачати кубики, а про те, як позбавитися багато? Простий і ефективний спосіб швидко прибрати жир з живота.

Жиросжигатели-протипоказання

Оскільки принцип роботи термогеніків і жиросжигателей найчастіше заснований на стимулюванні нервової системи, подібні спортивні добавки строго заборонені до прийому особам, що мають вегетативні або серцево-судинні захворювання, а також підвищений кров’яний тиск. Говорячи простими словами, якщо ви не уникаєте кави, жиросжигатели вам точно не підходять.

  Набір сухої м'язової маси - програма тренувань і живлення


Дуже часто прийом термогеніків порушує сон, підвищує нервозність, збудливість і рівень тривожності. По суті, спортивні жиросжигатели легко можуть спровокувати як хронічне безсоння, так і напади панічних атак. Окрім цього, більшість термогеніків категорично не сумісна з антидепресантами або препаратами, що впливають на рівень серотоніна.

Кращі жиросжигатели-рейтинг 2019 року

Окремо відмітимо, що FitSeven не співпрацює з виробниками нижеуказанных спортивних жиросжигателей і термогеніків. Цей рейтинг не є рекламою-він заснований виключно на відгуках експертів і наших читачів. Ми жодним чином не зацікавлені в просуванні якої-небудь певної марки жиросжигателя.

  1. Animal Cuts (Universal Nutrition). Найбільш потужний з доступних на ринку термогеніків. До його складу входять 200 міліграм кофеїну (рівнозначно трьом порціям эспрессо), екстракти гуарани, матэ, зеленого чаю, а також екстракти рослин, що виводять воду з організму. Добавка може впливати на вироблення гормонів щитовидної залози і здатна посилювати процеси кровообігу.
  2. Hydroxycut Hardcore (MuscleTech). Плюсом цього жиросжигателя є те, що він містить лише невеликий список дійсно активних інгредієнтів, що знижує ризик виникнення побічних ефектів. Ключовим в його складі є екстракт йохимбе, близький по дії до ефедрину (речовині, сильним жироспалювальним ефектом, що володіє).
  3. EpiBurn Pro (USP Labs). Склад цієї добавки максимально повторює інший продукт цього ж виробника, жиросжигатель OxyElite Pro , відкликаний з ринку після ряду спровокованих ним смертей. Проте найбільш ефективний інгредієнт, DMAA (відомий як “екстракт герані”), більше не входить до складу, будучи забороненим.
  4. Lipo6 Black (Nutrex). Попри те, що оновлена версія формули цього жиросжигателя по колишньому містить кофеїн і екстракт йохимбе, виробник відмовився від інгредієнтів для стимуляції синтезу гормонів щитовидної залози. Окрім цього, дозування термогеніків і інших активних речовин формули істотно зменшене.
  5. LeanMode (Evlution Nutrition). Один з небагатьох жиросжигателей, що не містять у складі термогеніків і стимуляторів нервової системи. Його ключовими інгредієнтами є CLA (конъюгированная лінолева кислота) і L-карнитин, що вважаються найбільш безпечними (хоча і не такими ефективними) добавками для спалювання жиру.
  Скручування на прес на блоках - опис правильної техніки


Чи дійсно L-карнитин ефективний в якості жиросжигателя і добавки для схуднення? Як правильно приймати карнитин?

Чи небезпечні жиросжигатели?

Попри те, що жиросжигатели досить серйозно впливають на роботу організму і змінюють обмін речовин, вони ніколи не тестуються на поєднання з іншими препаратами або на роботу впливу на наявні у людини захворювання. У США дозвіл на продаж жиросжигателя видається після формальної перевірки на відсутність у складі отрут і токсинів.

Оскільки термогеніки належать до категорії біологічно активних добавок, а не ліків, їх дія також не вимагає ніякого медичного підтвердження. Окрім усього іншого, виробники подібних добавок люблять регулярно міняти формулу жиросжигателей або використати речовини із складними назвами, вводячи в оману недосвідченого покупця.

Потужний і безпечний жиросжигатель

Можна однозначно сказати, що 90% жиросжиталей, що продаються в магазинах спортивного живлення,-пустушки, що містять в складі лише кофеїн і його аналоги. Дійсно потужні термогеніки заборонені до продажу в Росії і більшості країн Європи, оскільки частенько містять великі дози рослинних аналогів амфетаміну.

  Ефективні вправи для середньої і нижньої частини трапецієвидних м'язів


При цьому добавки на основі L-карнитина хоча і належать до категорії безпечних жиросжигателей, але, по суті, не здатні впливати на спалювання жиру. Наукові дослідження показують, що карнитин може лише “нормализовывать” обмін речовин у ряду людей, непрямим чином впливаючи на прискорення обміну вільних жирних кислот при тренуваннях.

***

Жиросжигатели і термогеніки, незважаючи на уявну безпеку, є досить серйозними препаратами, що мають список протипоказань і різних побічних ефектів. Побоюючись регулюючих органів, більшість виробників спортивного живлення випускають “пустушки”, розраховуючи на недосвідчених і довірливих покупців.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ