Зв'язатися з автором

Перший секс – 7 фатальних помилок. Усе про те, як не ганьбитися


перший секс: 7 головних помилок post image

1: Секс як спорт

Психологія жінки така, що по закінченню процесу вона не згадуватиме про те, наскільки був виражений рельєф ваших абдомінальних м’язів пресу-вона згадуватиме про те, чи дивилися ви їй в очі і наскільки комфортно їй при цьому було.

Пам’ятайте про те, що якщо для чоловіків секс порівнянний із становою тягою в два підходи по п’ять повторень, то для жінок це повільна пробіжка по красивій місцевості. Дівчатам важливий не стільки сам процес заняття любов’ю, стільки те, що це процес оточує.

Чи важливий дівчатам розмір пеніса партнера, середній розмір члена і інша наукова статистика. Чи дійсно у товстих чоловіків статевий член зазвичай менше?

2: Гра м’язами

Якщо ваша партнерка не є суддею конкурсу бодибилдеров або персональним тренером з обхватом біцепса 30 см, великий шанс того, що ваші спроби зображувати з себе конкурсанта “Містера Олімпії” і гра м’язами здадуться їй не занадто цікавими.

Навіть якщо вам є, чим гордитися, а ваші грудні м’язи прокатані так, що чітко діляться на усі сегменти, пам’ятаєте про те, що дівчата рідко являються визуалами, і ним важливіше швидше тактильні відчуття. Дайте їй поторкати ваші груди і прес. Їй сподобається.

  Райан Гослинг - тренування для росту м'язів і прокачування пресу


3: Секс в перші 10 хвилин знайомства

Інтимна близькість, що сталася в перші хвилини знайомства, частенько не здатна закласти міцний базис для серйозних і довгострокових стосунків. Якщо ви зможете утриматися від сексу хоч би перші дні знайомства, надалі вам буде простіший.

Інакше перед вами завжди стоятиме питання того, що якщо секс легко дався вам, чи легко він дасться іншим претендентам. Будь-які подібні сумніви будуть для вас особливо важкі, якщо ви хоч трохи схильні до ревнощів і невпевненості в партнерці.

4: Віагра і інші стимулятори

Пеніс для чоловіка-предмет гордості. Рівно як і ерекція. Проте не варто розпочинати перше знайомство вашої майбутньої партнерки з головних предметів вашої гордості з фрази: “Ну нарешті Віагра запрацювала! Хочеш подивитися, який він твердий”?.

Ваша нинішня реакція на цю фразу дуже схожа на реакцію дівчини, яка цієї фрази удостоїться. У відповідь ви почуєте, яке саме ви тварина. Прийом будь-яких стимуляторів необхідно або заздалегідь обумовити, або взагалі мовчати про це.

  Эктоморф: стратегія швидкого набору м'язів для худих чоловіків


5: Акробатичні трюки

Використання складних сексуальних позицій, в яких чоловік грає провідну роль, може здатися егоїстичним,-можливість до руху у самої дівчини в таких позах буде обмежена, внаслідок чого вона може відчути себе украй некомфортно.

Перший секс варто розцінювати як підстроювання один під одного, свого роду спробу з’ясувати, що партнерці подобається, а що-ні. Враховуючи психологію більшості дівчат, рухатися треба м’яко і обережно, дозволяючи їй вирішити, в якій позі їй більше подобається.

6: Спогади про ту, що була

Звичайно, деяким жінкам сподобається ваша щира похвала в дусі “А ось моя та, що була робила це набагато гірше”. Але, повірте, великий шанс того, що процес інтимної близькості на цій фразі і закінчиться, а при відході дівчина голосно хлопне дверима.

Секс для жінок рідко є конкурсом талантів і фізичних можливостей. Зводячи усе до фізіології і техніки, ви лише доводите їх думку про те, що почуття для чоловіка абсолютно не важливі. Не треба хвалити її сексуальні таланти, просто поцілуйте.

  Низьковуглеводна дієта для чоловіків - рекомендації і таблиці продуктів


7: Алкоголь

Знайомство в нічному клубі-один з гірших варіантів початку спілкування. По-перше, ви насилу почуєте, як один одного звуть; по-друге, чергування темряви і оранок світла, рівно як і прийнятий алкоголь, зовсім не сприяють тверезій оцінці майбутньої партнерки.

Якщо ж ви дійшли до фінальної точки, пам’ятаєте про те, що ранок після клубу в чужому ліжку з незнайомою людиною-велике випробування як для вас, так і для неї. Постарайтеся закінчити “побачення” до настання світанку, щоб прокинутися наодинці.

***

Більшість помилок, пов’язаних з першою інтимною близькістю, відбуваються із-за відмінностей сприйняття процесу чоловіком і жінкою. Секс для чоловіків схожий на заняття спортом, тоді як для дівчат це що швидше становить загального відношення чоловіка до неї.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ