Зв'язатися з автором

Анантасана


Поза Ананты або поза нескінченності-вправа з йоги, яка надає еластичність сухожиллям і зв’язкам, полегшує болі в спині, стимулює роботу органів тазу і зміцнює м’язи живота.
анантасана

Ананта-це міфічна змія, на якій лежав бог Вишну. Виконання пози Ананты розслабляє колінні суглоби, сприяє зміцненню м’язів спини і попереджає утворення гриж.

Техніка виконання вправи

Нербходимо лягти на спину, потім обернутися на лівий бік. Права нога повинна лежати на лівій, а голова, стегна і плечі розташуватися по одній лінії. Підняти тулуб, зігнути ліву руку і покласти голову на долоню. Праву руку покласти на стегно долонею вниз. Полежати так декілька секунд, потім на вдиху підняти вгору праву ногу, бажано захопити рукою великий палець ноги і випрямити руку і ногу, утримуючи їх у вертикальному положенні. Пролежати так від 10 до 30 секунд, утримуючи рівновага. Зробити видих, зігнути праве коліно, опустити ногу. Лягти на спину. Повторити вправу на іншому боці.

Дихання

Анантасана-одна з небагатьох поз, що виконуються лежачи на боці. При цьому купол діафрагми, що знаходиться ближче до підлоги, зміщується у бік голови, а інший-до черевної порожнини. Це відбувається головним чином за рахунок зміщення вниз органів черевної порожнини (під дією сили тяжіння), які захоплюють за собою діафрагму. Крім того, легеня, що знаходиться ближче до підлоги, має кращу підтримку, а його тканини випробовують менше механічне навантаження і швидше відгукуються на рухи діафрагми.

  Тренування сідниць для дівчат підлітків


Свідоме створення подібної асиметрії в механізмі дихання може принести користь в зміні укорінених стереотипів. Так, наприклад, ця поза може допомогти людям, що намагаються позбавитися від звички спати тільки на одному боці.

Протипоказання

  • Травми шиї і спини.
  • Проблеми з плечима і зап’ясткам.
  • Проблеми із стегнами.

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ