Зв'язатися з автором

Білкова дієта для схуднення з прикладом меню на тиждень


Скільки разів вам доводилося перечитувати численну кількість високоефективних дієт, сприяючих позбавити людину від підшкірного жиру? А знаєте, чому у світі налічується більше 10000 варіантів різних заходів по позбавленню від зайвої ваги? Усе просто: тому що 90 % з них неефективні. Білкова дієта для схуднення варіант хороший, але вона теж може виявитися не ефективною при неправильній підході. Як же використати білки для схуднення без шкоди для здоров’я з максимальним результатом?

Зміст статті

 • Як схуднути на білковій дієті?
  • Що буде, якщо ми повністю виключити вуглеводи з раціону?
  • Основні принципи дії білкової дієти!
  • Що буде, якщо продовжувати обмежувати вступ вуглеводів?
  • Чи треба зводити до нуля прийом вуглеводів на білковій дієті?
  • У чому основний мінус білкової дієти?
  • Шкода білкової дієти
  • Скільки часу сидіти на білковій дієті?
 • Що є при білковій дієті: продукти харчування?
 • Приклад меню на тиждень

Як схуднути на білковій дієті?

Щоб позбавитися від підшкірного жиру, необхідно знати фізіологічні потреби організму, розуміти, коли вимагається вживати вуглеводи, а коли-білки, і уміти слухати свій організм, який дає безмежну кількість підказок, у тому разі якщо ми неправильно складаємо раціон.

Напевно більшість з вас вже знають, що, якщо обмежити вживання солодкого і складних вуглеводів, можливо добитися істотного зниження ваги, конкретна цифра залежить від відсоткового вмісту жиру в тілі людини. Подібний прийом можна назвати низьковуглеводною дієтою, яка є дуже ефективним способом позбавлення від жиру. Дефіцит калорій, що створюється за допомогою мінімізованого прийому вуглеводів, заповнюється повною мірою жиром. Саме тому люди і худнуть, обмежуючи вживання вуглеводів у своєму раціоні.

Що буде, якщо ми повністю виключити вуглеводи з раціону?

Чи отримаємо ми ефективніший спосіб позбавлення від зайвої ваги? Наша відповідь: природно, так. Ця дієта була особливо популярною в золоту еру культуризму і широко пропагувалася Винсом Жирондою. Вам просто варто поглянути його фото і відразу стане зрозуміло, чому він її рекомендував. Назва цього одного з самих кращих, на думку багатьох дієтологів, способів ефективного жиросжигания-білкова дієта.

  10 кращих домашніх вправ для схуднення


білкова дієта Білкова дієта для схуднення-це безвуглеводний раціон, який складається тільки з білкових продуктів і корисних для організму жирів. Вуглеводні калорії повною мірою компенсує білок тваринного походження. Такий підхід дозволяє не лише максимально ефективно позбавитися від жиру, але і досить прискорити обмін речовин і максимально зберегти м’язові тканини.

Багато дієт останні два аспекти практично не враховують: їх основна мета-це просте зниження загальної добової калорійності, що не зовсім сприятливо позначається на стані людини, що худне. Різке зниження калорійності організм розглядає як загрозу для життя, починає уповільнювати обмін і усю вживану їжу транспортує в підшкірний жир, використовуючи для енергетичних витрат м’язові волокна. Ось і виходить, що у кінці такого методу схуднення людина створює ідеальні умови для набору жиру і усе робить, щоб спалити м’язову масу. Сподіваємося, тепер у вас відпало бажання спробувати знамениті монодієти?

Основні принципи дії білкової дієти!

Коли ми створюємо умови, при яких повністю відсутні вуглеводи, з підшкірного жиру починають вивільнятися кетонові тіла, які і є основним джерелом енергозабезпечення для мозку і нервової системи.

Щоб було зрозуміліше, необхідно пояснити, що усі продукти, які ми вживаємо, містять більшою чи меншою мірою три нутрієнти , і кожен з них виконує свою функцію для життєзабезпечення організму. Це жири, білки і вуглеводи.

 1. Білок -це будматеріал для нашого тіла, як енергія використовується у виключно окремих випадках.
 2. Жири -це законсервована енергія, яка накопичується для екстрених ситуацій, також жир використовується для захисту внутрішніх органів.
 3. Вуглеводи повністю відповідають за енергозабезпечення нашого тіла.
  Ожиріння - наслідки і профілактика


Тепер зрозуміліше, чому під час голоду нам хочеться насититися сладеньким або складними вуглеводами? Тому що саме вуглеводи є основним джерелом енергії для нашого організму, а в резерві залишаються білки і жири. Тому у буденному житті ви так хочете вживати саме солодке і складні вуглеводи: це найефективніший спосіб забезпечити організм енергією. І саме тому люди і не люблять виключати продукти, що містять вуглеводи, зі свого раціону. Організм не розуміє, що людина свідомо виключає основне джерело енергії. Ваше тіло думає, що ви потрапили в тяжкі життєві умови і очікується голод. Якщо в найкоротші терміни не почнуть поступати вуглеводи, організм буде вимушений розпаковувати екстрені запаси жиру.

Що буде, якщо продовжувати обмежувати вступ вуглеводів?

Спочатку ваш організм витратить усі запаси глікогену, яких вистачить на невеликий проміжок часу, і тільки після цього він повністю перемкнеться на автономне живлення за рахунок білків і жирів. Білкова дієта має велику кількість позитивних відгуків від людей, які досягли неймовірних результатів завдяки такому способу схуднення. Якщо бути з вами відвертішим, усі у світі дієти мають фундамент білкового методу схуднення. Прочитайте уважно будь-яку монодієту, і між рядків ви побачите основи, які ми вказуємо в нашій статті. Природно, якщо автор дієти, яку ви читатимете, правильно її підніс.

Необхідно додати такий важливий момент, що, якщо на жорсткому білковому раціоні залишити приблизно 50 грамів вуглеводів, це не викличе підйом глюкози в крові людини. Це означає, що організм так і живитиметься жировою тканиною, щоб забезпечити позитивний енергетичний баланс в тілі.

  Йога-терапія


Чи треба зводити до нуля прийом вуглеводів на білковій дієті?

Подібний висновок має масу плюсів і один невеликий мінус. Позитивна сторона полягає в тому, що повне виключення вуглеводів приводить до швидкого виснаження запасів глікогену, а це провокує організм якнайшвидше почати використати жирові запаси. А усьому причина наш старий друг інсулін. Саме його наявність або відсутність і визначає, який вид енергії тіло витрачатиме. Тут усе просто: чим менше ви їсте вуглеводів, тим менше секретується інсуліну. Сплеск цього гормону повністю блокує процес ліполізу (розщеплювання жирової тканини). Можна зробити висновок, що білкова дієта виключає сплеск інсуліну і активує повноцінну дію ліполізу.

У чому основний мінус білкової дієти?

Щоб підтримувати нормальне функціонування травної системи, необхідно хоч зрідка вживати клітковину, яка міститься де? Правильно, у вуглеводах. Якщо цього не робити, можуть виникнути такі проблеми, як замок, а це абсолютно неприємна новина. Тому настійно рекомендуємо на білковій дієті не виключати з раціону такі овочі, як огірки, помідори і капуста. Вони забезпечать повноцінну роботу вашого шлунково-кишкового тракту.

Шкода білкової дієти

Шкода білкової дієти може настати лише у тому випадку, якщо ви почнете вживати надмірну кількість білку і повністю виключите з раціону клітковину. І усі ці дії застосовуватимете тривалий період, ось тоді почнуться збої в роботі організму. Настійно рекомендуємо, перш ніж використати вищевикладену схему, проконсультуватися з лікарем і дієтологом. Тому що є чималий перелік хвороб, при яких неприпустимо вживання тільки білкової їжі. Усім міцного здоров’я і станьте нарешті володарями найпривабливішої фігури у вашому місті.

Скільки часу сидіти на білковій дієті?

 1. Є варіант постійного використання дієти : ви великий період часу вживаєте тільки білки, корисні жири і клітковину.
 2. Силовий спосіб дієти застосовується тільки в дні тренінгу. Приблизно за дві години до тренування ви робите вуглеводне завантаження, щоб забезпечити організм глікогеном і значно підвищити інтенсивність при виконанні вправ. Усі інші дні білковий раціон.
 3. Циклічний спосіб використання білкової дієти . Цей варіант передбачає раз на тиждень робити впродовж дня вуглеводне завантаження. Це допоможе по максимуму зберегти м’язову масу і додатково розжене метаболізм. Саме цей спосіб ми рекомендуємо використати усім, хто хоче зробити тіло гідним свого духу. Хоча можете поекспериментувати і вибрати найбільш прийнятний для себе варіант.
  Білково-вуглеводне вікно у бодібілдінгу


меню білкової дієти

Що є при білковій дієті: продукти харчування?

Напевно, відповідь вас не здивує, якщо ми скажемо, що це мають бути продукти, до складу яких входить білок тваринного походження. Краще всього використати м’ясо нежирних сортів : телятина, яловичина, курячі грудки і кролик. З молочних продуктів вибирайте продукти, що не містять велику кількість жиру, але і не слід живитися одним знежиреним кефіром. Цілком підійде жирність до 10 %. Це нормально, переживати немає необхідності. “Пам’ятайте, що жири горять у вогні вуглеводів”. Обов’язково їжте рибу: вона не лише містить багато білку, але і є джерелом корисних омега жирів. Не забувайте про яйця як еталон по засвоєнню серед усіх вищеперелічених продуктів.

У день має бути від 5 до 10 їди, насправді чим більше, тим краще. Саме тому усю їжу необхідно заготовлювати уранці і рівномірно розподіляти по судках: це дає можливість у будь-який час доби відкрити контейнер з їжею і спожити необхідну кількість продуктів.

Приклад меню на тиждень

От як може виглядати меню на білковій дієті для схуднення на 7 днів, його ж можна продовжити на 14 днів.

  Nutrex BCAA Drive Black (200 капсул)


Понеділок:

 • упаковка знежиреного сиру (читайте-скільки білку в сирі на 100 грам)
 • баночка йогурту, 1 грейпфрут
 • 2 курячих грудки, брокколі, півстакана кефіру
 • баночка йогурту, натерта на терці середня морква
 • 1 л мінеральної негазованої води, склянка натурального яблучного соку

Вівторок:

 • йогурт, зелене яблуко
 • 100 г будь-якого м’яса, сир, томат, 1 болгарський перець
 • 200 г риби, салат з селери, моркви і ? яблука
 • 2 зварених круто яйця, салат з капусти з петрушкою і лимонним соком
 • 1 літр води, 1 склянка морсу із смородини

Середовище:

 • йогурт, склянка полуниці
 • зернистий сир з додаванням ложки подрібненої петрушки, червоного перцю і томатної пасти
 • 2 курячих грудки, чашка шпинату, півстакана кефіру
 • будь-яке тушковане м’ясо, цукіні, 1 томат, 2 ложки кропу (можна овочі змішати і додати 2 ложки маслинової олії), 2 скибочки шинки
 • 1 літр води, склянка апельсинового соку

Четвер:

 • упаковка знежиреного сиру
 • склянка кефіру, ? склянки малини
 • 200 г тушкованого м’яса, 1/3 склянки молока, морква
 • 2 яйця, салат з капусти з червоним перцем і петрушкою, заправлений лимонним соком;
 • 1 л. води, склянка морсу із смородини

П’ятниця:

 • йогурт, 2 мандарини
 • зернистий сир (1 упаковка)
 • 200 г морської риби, салат з помідора, червоного перцю і петрушки, йогурт
 • зернистий сир (1 упаковка), морква, зелене яблуко
 • 1 літр води, склянка апельсинового соку

Субота:

 • 100 р. сиру, знежирене молоко
 • склянка кефіру
 • 2 курячих грудки, квасолю, йогурт
 • 2 скибочки шинки, брокколі, 1 яйце, 2 ложки кукурудзи
 • 1 л. води, склянка морсу із смородини

Воскресіння:

 • склянка кефіру, ? склянки малини (чи іншої ягоди)
 • зернистий сир, скибочка шинки
 • тушкована куряча печінка, листовий салат з лимонним соком, яблуко
 • йогурт з додаванням фруктів
 • 1 літр води, склянка яблучного соку

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ