Зв'язатися з автором

Чатуранга Дандасана


Чатуранга Дандасана-одна з ключових поз в йогі, яка відкриває доступ до більшості силових асан.
чатуранга дандасана

Без якісного освоєння пози палиці шлях до більш-менш складних речей просто закритий. Ця вправа зміцнює руки і ноги, стимулює роботу верхніх дихальних шляхів, тонізує і скорочує органи черевної порожнини, розвиває силу і рухливість запястий, усуває жирові відкладення і збільшує кровообіг в усьому тілі. Асана корисна при сутулості, депресивних станах, апатії і підвищеній стомлюваності.

Техніка виконання вправи

Необхідно лягти обличчям вниз. Розсунути прямі ноги на відстань в 30 см, зігнути руки в ліктях і поставити долоні на рівні грудей. Середні пальці спрямовані вперед, інші розлучені в сторони. На видиху, балансуючи на пальцях ніг і кистях рук, почати піднімати тіло, поки лікті не будуть зігнуті під прямим кутом. Корпус тягнути вперед, грудна клітка розпрямлена, коліна напружені, п’яти відтягувати назад. Грудна клітка має бути паралельна підлозі, спина і ноги-прямі. Живіт підтягнутий, сідниці підібгані. Залишатися в такому положенні 30 секунд, потім повільно опуститися на підлогу.

Якщо такий варіант вправи зробити складно, то можна спробувати робити його з упором не від пальців ніг, а від колін. Спина не повинна прогинатися.

Протипоказання

  • Загострення будь-яких хронічних захворювань
  • Кистьовий тунельний синдром
  Анавар (оксандролон) : опис препарату і курс© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ